Danas su učenici 1. a školske klupe zamijenili odlaskom na teren (u sklopu nastavne cjeline Naše tijelo i zdravlje) u Dom zdravlja kako bi iz prve ruke naučili tko brine o našem zdravlju preventivnim pregledima, cijepljenjem i liječenjem kada se razbolimo. Razgovarali...